Fabrikamız
 

EMİN GIDA & CATERING

 Üretimi canlı izleyin...

 İşletmemizden fotoğraflar

 

 

EMİN GIDA & CATERING

ÜRÜN KONTROLÜ

Bu kontrol satın almadan servise kadar geçen depolama, pişirme ve diğer prosesleri içermektedir.

PERSONEL

Personel bu alanda yetişmiş deneyimli ve eğitim insanlar arasından seçilerek istihdam edilmekte ve gerekli eğitimden geçirilmektedir.

HİJYEN

Üretim alanlarındaki hijyenik kontrol ve eğitim şirketimiz bünyesinde konularında uzman Gıda Mühendisi kadrolarınca gerçekleştirilmektedir. Hizmet alanı ve üretim alanlarındaki temizlik malzemeleri ve temizlikle ilgili eğitim Ecolap A.Ş. tarafından süper vize edilmektedir.

SORUMLULUK

Şirket müdüründen mutfak personeline kadar tüm EMİN GIDA & CATERING personeli müşteriye mükemmel hizmetin verilmesi için gerekli sorumluluk duygusuna sahiptir.

MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ

Müşterilerimizle sürekli yakın ilişki içinde olarak istenilen değişikliklere ve yeniliklere adapte olabilecek esnek yaklaşımlar sunmaktayız.

SATINALMA VE KALİTE GÜVENCE

Ülkemizde yemek hizmeti vermekte olan EMİN GIDA & CATERING tüm malzemesini ülkenin ve bölgenin önde gelen seçkin kuruluşlarından sağlamaktadır. Ülkemizde yiyecek maddelerinin taze ve kaliteli olarak satın alınması baz alınıp gerekli anlaşmalar yapılarak müşterilerimize dengeli ve sağlıklı yemek sunma anlayışı benimsenmiştir. Tüm birimlerde minimum stokla çalışılarak finans maliyetlerini düşürmenin yanı sıra siz müşterilerimize sürekli taze ürünlerin sunulması sağlanmaktadır.

EMİN GIDA & CATERING kalitesinin yanı sıra çiğ ve pişmiş ürünlerin düzenli olarak kontrolüne de büyük önem vermektedir. Söz konusu analizler bağımsız laboratuarlarda yaptırılmaktadır. Oluşabilecek herhangi bir riske karşın günlük yemek çeşitlerinin tümünden alınan numuneler derin dondurucularda 72 saat Şahit Numune olarak muhafaza edilmektedir.

PERSONEL İSTİHDAMI

Bu operasyondaki en önemli faktör işgücüdür. Bunun bilincinde olan firmamız konuya büyük önem vererek tüm personelini 1- 3 hafta öncesinden işe alıp gerekli eğitim programlarından geçirmektedir. Bilgili, deneyimli aşçı kadrosunun yanı sıra güler yüzlü ve hızlı servis personeli ile müşterilerimizi memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

Tüm personel düzenli sağlık muayenelerinden geçirilmekte ve istihdam öncesi tehlikeli donanım kullanılması ile ilgili eğitim personele verilmektedir.

 

 

 

Copyright ©2004 Yaker